Airfel Tasarruflu, Yoğuşmalı Kombiler / Airfel Kombi
Daikin N Serisi Klimalar

Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi

Etiketler:  , , , , , , , , ,

(Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi)
BAYİLERİN BELGRAD GEZİSİ HEYECANI

Isıtma sektörünün lider firması Ariston Thermo, iş ortaklarının performanslarını ödüllendirmek üzere Sırbistan’ın başkenti, Tuna ve Sava nehirlerinin buluştuğu doğa harikası Belgrad’a bayi gezisi düzenledi.

Kış günlerinin vazgeçilmez ürünlerinin mimarı Ariston Thermo, performans sisteminde başarı gösteren bayilerine özel yurtdışı gezisi organize etti. Eylül 2014 - Kasım 2014 tarihleri arasında en başarılı performansı gösteren bayilerin çalışanları ve alt bayiler Belgrad gezisi ile ödüllendirildi.
Gezi çerçevesinde Belgrad’ın merkezinde yer alan Prens Mihailo Caddesi ve heykeli, Cumhuriyet Meydanı, Kale Meydanı, Taş Meydan, Terazi Meydanı, İstanbul Kapısı, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Dünyanın en büyük Ortodoks ibadethanelerinden olan Sava kilisesi ziyaret edildi. Özel tekne turlarıyla Tuna Nehri boyundaki tarihi yerler ve Zemun Bölgesi gezildi. Belgrad’ın kuzeyindeki Balkanların 203 metrelik uzunluğuyla en yüksek kulesi olan Avala Kulesi gezisinin ardından Karlofça Anlaşması’nın yapıldığı Karlofça kasabası ve buradaki tarihi yerler ziyaret edildi.
Ariston Thermo yetkilileri düzenlenen bayi gezisinden tüm katılımcıların mutluluk duyduğunu belirterek “Türkiye’deki büyüme stratejilerimiz çerçevesinde dağıtım kanalımızı destekliyor, onların olumlu performanslarını düzenli olarak ödüllendirmeye çalışıyoruz. Bayilerimizin başarıları ve özverili çalışmaları sayesinde pazarda büyümeye ve markamızın değerini yükseltmeye devam edeceğiz. Bir kez daha başarıları dolayısıyla bayilerimizi tebrik ediyoruz” dedi.

Ariston Thermo hakkında

Ariston Thermo ısıtma ve su ısıtma alanında dünya çapında lider; her gün dünyada, 250 milyon kişinin ürünlerini kullandığı güçlü yerel kökleri olan küresel bir şirkettir. Yıllık 1.34 milyar Euro ciro elde eden ve 7.4 milyon ürünün satışını yapan grup, 150 ülkede 6.600 çalışanı, 53 şirketi, 5 dış temsilciliği ve 12 ülkedeki 22 üretim sahası ile faaliyet göstermektedir. Ariston Thermo’nun dünya çapında 10 ülkede 17 AR-GE ve Yeterlilik Merkezi bulunmaktadır. AR-GE dahil, 61 milyon Euro´luk yatırımlarıyla Ariston Thermo, Elco, Chaffoteaux, Atag, ve Racold markaları altında her çeşit ürün ve sisteme sahip olmakla beraber birçok hizmet sunmaktadır. Ariston Thermo’nun enerji verimine olan bağlılığı, güneş enerjisi sistemleri ve ısı pompalarının yanında, kazanlar ve su ısıtıcıları gibi ürünlerin veriminin arttırılması yoluyla gözlemlenmektedir. 2020 yılına kadar grup, faaliyetlerinin yüzde 80’ini, yüksek verimli ya da yenilenebilir enerji çözümleri ile yürütmek amacındadır. 2014 yılında, bu hedefin yüzde 42’sine ulaşılmıştır.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar






Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 359 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS