Airfel Tasarruflu, Yoğuşmalı Kombiler / Airfel Kombi
Daikin N Serisi Klimalar

Airfel, Tasarrauflu Kombi ile Hem Evi Hem Cebi Isıtıyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,

(Airfel)
Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün önde gelen firmalarından Airfel, küresel ısınmayla birlikte son yıllarda yaşanan enerji sıkıntısına karşılık yoğuşmalı kombilerle tüketicilere tasarruf vaat ediyor. Firma tasarruf yaparak ev ekonomisine katkı sağlamak isteyen tüketicilere, yoğuşmalı kombi sahibi olmaları için uygun ödeme koşulları sunuyor. Yüzde 107,5 enerji verimi ve yüzde 35 tasarruf sağlayan yoğuşmalı kombiyle bu kışa iddialı giren firma, Garanti Bonus, Maksimum, World ve Axess kart sahiplerine peşin fiyatına 10 taksit imkanı sunuyor.
Airfel yoğuşmalı kombilerin Premix yoğuşma teknolojisiyle yüksek enerji verimi sağladığını söyleyen Airfel Genel Müdürü Hasan Önder, bu teknoloji sayesinde bacadan atmosfere atılan yanmış gazlar içerisindeki su buharının yüksek enerjisini geri kazanma imkanı sağladığını aktardı. Bu şekilde kombinin verimliliği artarken ortama yayılan azot oksitleri ve karbonmonoksit oranlarının azaldığını belirten Önder, Bu ürün akıllı kontrol paneli, sabit sıcaklıkta su konforu, yüksek yanma performansı, akıllı kontrol paneli, ultra küçük ebatları, düşük şebeke suyunda bile hızlı sıcak su imkanı sunması ve çevre dostu özellikleri ile dikkat çekiyordedi.

Pazar payını yükseltecek
Airfel´in kombi pazarında yüzde 4,5’luk bir paya sahip olduğunu kaydeden Hasan Önder, gecen sene 88 milyon dolar ciroya ulaştıklarını bu yıl ise hedeflerinin 120 milyon dolar olduğunu kaydetti. Şirketin dünya standartlarında hizmet ve ürün sunma amacında olduğunu belirten Önder, “Temel ilkemiz yatırım yapmak. Airfel, Hendek’teki radyatör, klima, kombi tesislerinin yanı sıra Çorlu’daki klima santrali tesislerinde de üretime devam ediyor. Kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan ve bu doğrultuda ürün yelpazesini de sürekli genişleten firmamız, cirosunu da artırmayı planlıyorşeklinde konuştu.

Diğer taraftan yeni ürün teknolojisine yönelik yatırımlarının aralıksız süreceğinin altını çizen Önder, mevcut ürün gamına alüminyum radyatör, güneş enerjisi, radyatör vanası, hava perdesi ve son olarak havlupanı eklediklerini söylüyor. 2008 için de yeni ürünler sunacaklarını ifade eden Önder, Airfel, son teknolojiyi yansıtan klima yelpazesine bu yıl konforlu yaşam alanları yaratan ‘Gold Plasma’ ve ‘Green Fresh’ olmak üzere iki yeni model ekledi. Şirket olarak dünya standartlarındaki ürünlerimizle hizmet vermeye, yenilikçi anlayışımızla sektördeki öncü konumumuzu sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yeni ürünler piyasada
Son yıllarda lüks konut ve villa projelerinde yaşanan artış inşaat sektörüyle birlikte ısıtma pazarına da olumlu yansıdığını belirten Airfel Genel Müdürü Hasan Önder, son yıllarda kombi pazarının ciddi bir büyüme gösterdiğini belirtti. “Gayrimenkul sektöründeki gelişmelerle birlikte şehirlere doğalgazın gelmesi, eski kombilerde yaşanan yenileme girişimleri de ısıtma pazarının gelişimini önemli ölçüde etkiliyor diye konuşan Önder, inşaat sektöründeki gelişimin önümüzdeki dönemde de devam edeceğini ve bu durumun kombi pazarında da büyüme anlamına geldiğini söyledi. Isıtma sektörünün inşaat pazarındaki gelişime yeni ürünlerle ayak uydurduğunu ileten Önder, son zamanlarda çevreye dost, enerji tasarrufu sağlayan, verimli kombi modellerinin ön planı çıktığını da iletiyor. Airfel´in, sektördeki yatırım eksikliğini gidermek için, bu alandaki öncülüğünü sürdürerek yatırımlarını her geçen gün artırdığını söyleyen Önder, yaptıkları yatırımlarla en modern tesislerde üretimin gerçekleştiğini iletiyor.

Sorunlar diz boyu
Isıtma sektöründe yaşanan sıkıntılara da değinen Hasan Önder, yoğun rekabetle birlikte pazarda yatırım eksikliği olduğunu düşünüyor. Kalitesiz ithal mallar nedeniyle yaşanan fiyat karmaşasının da sektöre olumsuz yansıdığını kaydeden Önder, tüketicinin doğru yönlendirilmesi gerektiğini vurguluyor. Bütün bunlara ek olark bir de yetişmiş insan kaynağı sıkıntısı sektörde önemli sorunlar arasında yer aldığını belirten Önder, Sorunların aşılması için yatırımlara ağırlık vermek, kalifiye eleman ihtiyacını karşılamaya ve tüketiciyi ucuz ama kalitesiz ürünlere karşı bilinçlendirmeye yönelik çalışmalar yapılması gerekiyor dedi.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:5 Okunma:106108

Haber Hakkındaki Yorumlarınızı Lütfen Bizimle Paylaşın..

 

DİĞER HABERLER
Bir kombiden daha fazlası: Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi
Baymak´tan Magnus Yer Tipi Premix Yoğuşmalı Kazan
ŞEHRİN İÇİNİ ISITAN HOLLANDALI GELDİ! MAGNUS YER TİPİ PREMIX YOĞUŞMALI KAZAN!
Bosch Class 6000 W İçinizi Isıtacak
Ariston Thermo başarıyı ödüllendirdi
Danfoss Döşemeden Isıtma Sistemleri, Teskon Sodex Fuarı´nın ilgi odağı oldu
Bosch´un yeni seri UNI3000F düşük sıcaklık kazanı şimdi Ortadoğu ve Kafkasya´da
Digiturk üyelerinin konforu, Ariston Kombi ile garanti altında!
Ferroli’nin Yeni Kombisi “Domina N” Zor Kış Şartlarına Uyumlu Üretildi
Vaillant başarılı yetkili satıcılarını Dubai’de ağırladı
DOĞALGAZ FATURASINI NASIL AZALTIRSINIZ?
Ariston Thermo yeni kombi serisinin ilki olan CARES PREMIUM Samsun´da tanıtıldı
ARISTON YENİ MERKEZİNDE; EĞİTİM VE SHOWROOM BİR ARADA
Buderus´tan yepyeni bir değişim kampanyası
Bosch Termoteknik Yetkili Servislerini Kış Sezonuna Hazırladı
ARISTON’UN, YENİ YOĞUŞMALI KOMBİSİ CARES PREMIUM´LA TANIŞMA TURU DEVAM EDİYOR
ARISTON THERMO´DAN İÇİMİZİ ISITACAK BİR REKLAM
Buderus´un üstün yoğuşmalı teknolojisinin yeni ürünü: Logamax plus GB062
Yeni nesil Bosch yoğuşmalı kombi ile yakıttan tasarruf edin!
Beko Kombilerde kampanya
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 315 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS