Airfel Tasarruflu, Yoğuşmalı Kombiler / Airfel Kombi
Airfel Japon Kombi

MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU

Etiketler:  , , , , , , , ,

(MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU)

(MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU)

(MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU)
Daikin Türkiye, geleneksel hale gelen ‘Uzman Günleri’ etkinliğiyle sektörü bir araya getirmeye ve bilgilendirmeye devam ediyor. Maltepe Daikin Plaza’da bulunan İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi’nde gerçekleşen ‘Uzman Günleri’nin bu ayki konuğu Alaçatı Turizm ve İşletme A.Ş.’nin sahibi Mimar M. Aykut Mutlu oldu. “Binalarda Sürdürülebilir Mimari ve Mekanik Yaklaşımlar” konulu sunumunu gerçekleştiren Mutlu’nun ardından Daikin Bölge Müdürü Makine Yüksek Mühendisi Sedef Mahyacı “Daikin Ürün Gamı” hakkında bilgiler paylaştı.

İklimlendirme sektörünün duayen markası Daikin’in sektör çalışanlarını bir araya getirdiği ‘Uzman Günleri’ etkinliğinin 18’incisi yoğun bir katılımla gerçekleşti. Bu güne kadar yaklaşık 14 bin kişinin ziyaret ettiği Maltepe Daikin Plaza’da bulunan İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi’nde sektörün aktörlerini bir araya getiren etkinliğin bu ayki konuğu Alaçatı Turizm ve İşletme A.Ş.’nin sahibi Mimar M. Aykut Mutlu oldu.

İklimlendirme sektöründen proje tasarımcıları, mekanik taahhüt firmaları, makine mühendisliği oda üyeleri, mimarlar, inşaat mühendisleri, Daikin bayileri, Daikin çalışanları ve paydaşlarının yanı sıra sektör yayıncılarının da katıldığı ‘Uzman Günleri’nde Mimar M. Aykut Mutlu, “Binalarda Sürdürülebilir Mimari ve Mekanik Yaklaşımlar” konulu sunumunu gerçekleştirdi. Bu alandaki görüşlerini anlatan Mutlu, kentsel dönüşüm projeleri, Türk ve Fransız mimarların tasarımları, geleneksel Türk ve Akdeniz mimarisi hakkında bilgiler verdi. Aynı planda farklı cepheler ve renkler, çevreye ve insana duyarlı binalar konusunda da katılımcılarla tecrübelerini paylaştı. Mimar M. Aykut Mutlu’dan sonra sözü alan Daikin Bölge Müdürü Makine Yüksek Mühendisi Sedef Mahyacı da “Daikin Ürün Gamı” hakkında bilgiler vererek, Daikin ürünlerinin kullanım alanları üzerine bir sunum gerçekleştirdi. Sunumunda ‘Isıtma & Soğutma & Enerji’, ‘Küresel Isınma’, ‘Dünya Enerji Tüketimi’, ‘Yenilenebilir Enerjiler’ , ‘alternatif Sistemler’, ‘Çevreye Duyarlı & İnsan Odaklı Ürünler’, ‘Daikin Çevre Raporu’, ‘Sistem Seçimi’, ‘Mağazalar’, ‘Banka Şubeleri’, ‘Bireysel Ürünler’, ‘Isı Pompası’ ve’ Mühendislik Sistemleri’ başlıklarını ele alan Mahyacı, “Sistem seçerken çevre dostu ürünler, uygulama, işletme ve bakım gibi konular çok önemlidir. Çünkü sistemin yaşayacağı düşünülmelidir” diyerek sistem seçiminde dikkat edilmesi gereken unsurları vurguladı.

´Uzman Günleri´nin son aşamasında uzmanlar katılımcıların sorularını yanıtladı. Seminer sonunda katılımcılara Mimar Aykut MUTLU’nun kitabı hediye edildi. Sektörel bazda bir sinerji yaratmayı hedefleyen etkinlik, katılımcılarla yapılan deneyim merkezi gezisi ile sona erdi.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Virüs tedbirlerini uyguluyorsanız, klima kullanırken içiniz rahat olsun
DAIKIN, JUSTWORK OFİS KAMPÜS PROJESİNİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜM ORTAĞI OLDU.
DAIKIN, FABRİKASININ ENERJİSİNİ KENDİ ÜRETECEK
Daikin Türkiye, Pazarın En İnce Fancoil’ini Üretti
İklimlendirme Sektöründe Üretim Devam Ediyor
DOĞRU ORTAM HAVASI VİRÜSLERDEN KORUYOR
Daikin’in Yeni Kampanyası Hizmet Kalitesini Vurguluyor DAIKIN HER AN YANINDA!
TASARIMLA GELEN MÜKEMMEL KONFOR
DAIKIN UZMANLARINDAN ENERJİ GİDERLERİNİ AZALTMANIN İPUÇLARI
SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR
NEVBAHAR ÜSKÜDAR PROJESİNE DAIKIN’DEN VERİMLİ ÇÖZÜMLER
DAIKIN, KARBON EMİSYONUNU NET SIFIRA İNDİRECEK!
MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU
Çevre ve Bütçe Dostu Daikin Premix VZ Kombi
DOĞRU HAVA, DAIKIN VRV IV+ İLE GELECEĞE HAZIR!
Daikin, eski klimalarınıza “erken emeklilik” fırsatı sunuyor.
KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN
YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI
Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 470 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS